Ayisi workshop Poprad - život s jógou

Termíny
27. 10. 2019 Nedeľa, 15:00
Popis

Pozývame vás na AYISI WORKSHOP – ŽIVOT S JÓGOU, na ktorom si užijete predovšetkým seba, jógu a jedinečnú atmosféru, ktorú vie zakaždým FREDY AYISI na jeho hodinách jógy vytvoriť.

Termin: 27.10.2019
Harmonogram:15:00 – 18:00 (2 x 80 minútové lekcie s prestávkou)
Miesto: Divadelná sála v Spišskej Sobote (Sobotské námestie)
Cena workshopu: 18 eur do 30.9./ potom 22 €
POZOR! Kapacita sály je obmedzená!
REGISTRUJ SA TU: http://www.salemark.eu/archives/6885

INFO O WORKSHOPE
Pre koho je workshop určený?
Workshop je určený pre všetkých, začiatočníkov, pokročilých, starších, mladších, pre ženy, pre mužov. Program workshopu je prispôsobený zdravotnému a kondičnému stavu a veku účastníkov. Fredy má pozítívne praktické skúsenosti práve s takýmito zmiešanými skupinami ľudí.

Na čo je workshop zameraný?
Workshop je rozdelený na dve hodiny. Počas obidvoch hodín sa budeme venovať ukľudneniu mysle a obráteniu pozornosti do svojho vnútra. Budeme spolu robiť dýchacie cvičenia, pozorovanie svojho tela a aj svojich hlbokých vnútorných pocitov. Prvá hodina bude zameraná na rozvoj flexibility a relaxáciu. Druhá hodina bude viacej o kondícii a sile. Po tomto workshope účastníci získajú veľkú škálu prvkov a cvičení pre svoju osobnú databázu a budú mať možnosť spoznať Fredyho vlastný pohľad na cvičenie jógy.

Na čo nezabudnúť?
Nezabudnite si doniesť podložku na cvičenie, uterák, pohodlné oblečenie na cvičenie, flašu na vodu.

Bonusové info:
O hodiny Fredyho a aj jeho kurzy na získanie certifikátu učiteľa jógy je stále veľký záujem a pre účastníkov worskhopu to môže byť inšpirácia pre ich vlastný rozvoj ako aj námet na spôsob ako učiť iných ľudí. Obidve hodiny workshopu budú sprevádzané slovom a skoro všetky pozície, ich kombinácie a prechody sú prirovnávané k základným prírodným elementom alebo prírodným javom. Je tam aj priestor ako nevtieravým spôsobom Fredy ponúkne ľuďom určitý pohľad na seba samého a cestu k objavovaniu svojej vnútornej istoty, rovnováhy a sily, navedie ich na znovu obnovenie vlastnej vnútornej energie a krásy.

FREDY AYISI
Keď mal dvanásť rokov, začal cvičiť karate. Ako doplnkovému cvičeniu sa venoval yóge. V pätnástich rokoch sa ponoril hlbšie, začal študovať knihy východných filozofií a yógu už vtedy vnímal duchovnejšie ako systém asán. Yóga sa stala pre neho hlavnou životnou cestou, založil v Bratislave prvé yógové štúdio Yoga Vidyalaya, organizuje festival Shantiloka, vydáva jógové DVD, školí nových lektorov. Fredy je športovec, tanečník a nadšený cestovateľ.
Jeho yóga je iná, je to dych, energia, pohyb a príbeh, s ktorým vás Fredy počas jeho workshopu v Poprade prevedie. Jeho lekcia strieda mantry, pranayamu, pohyb prepojený s dychom, každý jeden pohyb, tak ako na seba nadväzuje má logiku. A popri tom celom vždy dokáže odovzdať kúsok informácie z ôsmych stupňov uceleného systému jógy. Nenásilne, nenútene, tak ako elegantné pohyby asán v sprievode dychu. Na záver krátka meditácia a okamžitý efekt uvoľnenia v savasane.

ONLINE REGISTRACIA tu: http://www.salemark.eu/archives/6885

BONUS: Po Ayisi workshope o 18:00 hod. je pripravené špeciálne otvorené stretnutie tzv. Satsang s medzinárodnou spirituálnou kolumbijskou učiteľkou z Kanady BERDHANYOU SWAMI TIERRA, ktorá vrámci návštevy Európy zavíta na naše pozvanie aj do Popradu. Satsang je tradičný spôsob priamej konverzácie učiteľa/mudrca s prítomnými ľuďmi. Toto slovo znamená “zhromaždovať sa za účelom pravdy” alebo jednoduchšie “byť s pravdou”. Na tejto akcii bude slovenský tlmočník. Satsang je bezplatný, prípadne za dobrovoľný príspevok.

BERDHANYA SWAMI TIERRA
Berdhanya Swami Tierra je spirituálny učiteľ a autor kníh. Narodila sa v Kolumbii, kde študovala na Incca University v Bogote. Berdhanya Swami Tierra je odhodlaná otvoriť cestu tým jednotlivcom, ktorí sa úprimne zaujímajú o samokultiváciu a vnútorné majstrovstvo. Berdhanya podporuje vnútorné prebudenie a osobnú slobodu prostredníctvom meditácie, mystického učenia, sebapoznávania a rozjímania. Jej učenie sa rozšírilo tak, aby oslovilo medzinárodné publikum a vyvolalo pohyb a sebadôveru jednotlivcov a komunít. Jej hlboké, ale jednoduché učenie už pomohlo nespočetným ľuďom na celom svete nájsť vnútorný pokoj a väčšie naplnenie vo svojom živote. Jadro učenia spočíva v transformácii vedomia, duchovnom prebudení, ktoré vidí ako ďalší krok v evolúcii človeka.

Berdhanya žije a pôsobí so svojim manželom vo Wakefieldd v kanadskom Quebeku. Vyučuje a cestuje po celom svete. Väčšina jej vyučovaní sa podáva v angličtine a španielčine. V Poprade bude zabezpečený slovenský tlmočník. Berdhanya organizuje týždennú meditáciu a Satsang v Ottawe a má k dispozícii rozsiahlu knižnicu duchovných kurzov, prednášok a sprievodcovských meditácií aj na jej webovej stránke www.berdhanya.com.

Viac info nájdete v udalosti BERDHANYA SWAMI TIERRA v POPRADE: https://www.facebook.com/events/1314978315328740/

Satsang je bezplatný, prípadne za dobrovoľný príspevok.

Partneri:
Harmony Studio Poprad / http://jogaeva.sk/
Fitmama Lucia / https://www.facebook.com/fitmamapoprad

Tešíme sa na stretnutie s vami. 🙂

Ak máte akékoľvek otázky, ohľadom workshopu a satsangu, neváhajte nás kontaktovať.

Partneri