Hĺbka sily ženy ( jedlo bez výčitiek )

Termíny
21. 09. 2019 Sobota, 10:00
Popis

Sila ženy je uložená v nežnosti, úsmeve, pohladení, láskavosti, ktoré z jej dýchajú aj napriek nepriazni životných udalostí.

Prihlasiť sa možeš cez tento formulár:
https://forms.gle/ZbCU6e5KFsGpJFkp9

Ty žena, máš v sebe milión otázok a milión odpovedí?
Stačí si vybrať!
A vieš ktorú a ako na to?
Vidiš na sebe niečo pekné, a zrazu sa vynorí množstvo pochybných myšlienok zahmlievajúcich tvoj pohľad, až si prestaneš dôverovať?
Chceš znovuobjaviť samú seba?
Príď, pretože Ty si Žena !
Jedlo je velikánska téma, spôsob stravovania ďalšia. Jedlo je liek aj jed, záleží s akým zámerom ho použiješ,, aký postoj k nemu zaujmeš, a čo pre Teba znamená. Jedlo sa stalo náplasťou na mentálne a psychické bolesti, nahradilo pôžitok zo života samotného, zaháňa nervozitu, nudu, depresiu, zlú náladu, ..a mnoho ďalšieho. Stalo sa spoločenským životom, a následky tohto štýlu si častokrát uvedomuješ, až keď sa pozrieš do zrkadla, alebo ťažšie vylezieš po schodoch, keď cítiš fyzickú bolesť. Jedlo ovplyvňuje Tvoje zdravie mentálne, fyzické aj duševné, …môžeš ho prebudovať celé od základov.

Antónia Mačingová:
Nádherná to dáma, vlastným životom inšpirujúca a dokazujúca, že čo robí, krásne funguje. Priateľka Tonka, asi nepotrebuje špeciálne predstavovanie, jej systém zmeny stravovania a životného štýlu je známy. Antónia sa venuje, študuje, pozoruje, a cez praktické výsledky odovzdáva svoje skúsenosti a poznatky ľuďom, ktorí sa rozhodli k zmene svojej osobnosti ísť cestou prestavením stravovacích a mentálnych návykov, generálnym uprataním v sebe.

Prihlasiť sa možeš cez tento formulár:
https://forms.gle/ZbCU6e5KFsGpJFkp9

Hĺbka sily ženy je celostný program dávajúci odpovede na množstvo Tvojich otázok. Program Ťa neučí vedome žiť, byť šťastnou, či milovať samú seba a svoj život, či milovať iných a celý svet, ako zachovať pokoj a mier v rôznych situáciach, ako zastaviť nezmyselný prúd slov samosudcu, obete aj obhajcu vo vnútri, ako prijímať všetko, čo sa okolo Teba deje, ako mať neustále úsmev na tvári aj v duši……..to sa naučiť nedá.
Život plynie, nech sa naň pozeráš akokoľvek. ALE dôležitý je práve ten pohľad!
Budeš sa venovať tomu, čo je na Tebe krásne a jedinečné, nájdeš tú časť Seba, ktorú skutočne miluješ, a ktorá má zázračnú schopnosť prebúdzať a uzdravovať aj to, čo vidieť nechceš, čo si hlboko v sebe zatvorila.
Zažiješ celistvosť vlastného bytia, objavíš ako vystúpiť z úlohy obete života, ako poslať sebaľútosť, pocit viny, hanbu, pochybnosti, porovnávanie sa …. navždy preč.
Budeš citiť, ako sa z Teba derie vášeň, ženstvo, jemnosť, neha, radosť, zmyselnosť, noblesa, tajuplnosť.
Spojíš nevinnosť dieťaťa a zrelosť ženy.
Nesľubujeme Ti, že hneď po programe sa Tvoj život a vnímanie obráti na slniečkový pohľad a všetko bude zrazu priamočiare, bez prekážky,
Vieme Ti ukázať, ako pracovať s emóciami, ako reagovať v jednotlivých životných situáciách, ako počúvať samú seba a svoju intuíciu, ako prestať bojovať so životom, so sebou a druhými.
O čom celý program bude ?
…o Tebe !
Otvoríš rôzne oblasti života poprepájaných a jedna bez druhej neexistujúcich, v ktorých sa prejavuješ, tvoríš, žiješ.
Témy ako stravovanie, pohyb, tajomstvo panvového dna, starostlivosť o pleť a telo, obliekanie, tanec, vyjadrovanie sa svojím hlasom.
Rozoberieš sa na drobné kúsky z fyzického, mentálneho, emocionálneho a duchovného hľadiska……počaruješ……a pretvoríš, schopnosť a potenciál máš!
Pre koho je program určený……pre všetky žienky, dámy, slečny začíname od 13 rokov……..
Ako bude celý program prebiehať:
Deväť samostatných stretnutí, každé po dobu 5 hodím, silná makačka na sebe a užívanie si radosti so seba. Budeš mať prichystanú nejakú tú mňanku a pochutink

Cena každého stretnutia je 44 eur
Odnesieš si so sebou odhalenú a vyliečenú časť seba a malý darček od nás.
Na stretnutia sa možeš prihlásiť jednotlivo, alebo naraz na celý program ( 9 stretnutí), ktorého cena je 342 eur ( 38 eur za stretnutie)

Prihlasiť sa možeš cez tento formulár:
https://forms.gle/ZbCU6e5KFsGpJFkp9

Ak sa chceš viac opýtať, možeš zavolať alebo napísať:
+421 907 145 729…Ma Priya Manohari
+421 918 692 367…Zuzka Hudáčová
lonozivota@gmail.com

Partneri